Julia Łazicka

Hej, jestem Julia!

Jestem trenerem personalnym i wspieram kobiety poprzez ruch
w okresie okołoporodowym.

Jestem trenerem medycznym, trenerem personalnym, instruktorem Pilates i instruktorem hipnoporodu. Specjalizuję się w treningu kobiet w ciąży i po porodzie, oraz przygotowuję rodziców do świadomego i dobrego porodu. 

Mam 7-letnie doświadczenie w terapii ruchem
Prywatnie jestem też mamą Alicji. Doświadczenie porodu, który przeżyłam ma zdecydowanie duże znaczenie w mojej praktyce zawodowej.

Uczę kobiety korzystać z potencjału swojego ciała w ciąży i używać swoje ciało w porodzie.

Od dzieciństwa jestem związana z ruchem, poprzez różne style tańca, teatr ruchu, kontakt improwizację. Moja ścieżka zawodowa zaczęła się od udzielania lekcji tańca, działalności jako instruktor Zumby oraz Piloxing.
Wraz z pojawiającymi się trudnościami zdrowotnymi i moim ogólnym rozwojem pojawił się Pilates, a za nim inne formy ruchu prozdrowotnego.

Pracuję z osobami z dolegliwościami bólowymi pleców, kobietami w ciąży, po porodzie. Prowadzę zajęcia z Pilatesu i treningi funkcjonalne/medyczne.

Prowadzę treningi z kobietami w ciąży z poszanowaniem fizjologii ciąży i porodu.

Ponad 4 lata temu przygotowując się do własnego porodu, zdobywałam wiedzę, oswajałam się z procesem rodzenia i pragnęłam poznać konkretne instrukcje, jak zrealizować ten proces na „porodówce”.

Jednak dopiero w akcji zrozumiałam, że to nie tak. 
Na własnej skórze poznałam: 
czego nie brałam pod uwagę, czego nikt mi nie powiedział,  jakiego rodzaju jest to wydarzenie.

Dziś chcę się z Tobą podzielić moją wiedzą i doświadczeniem, abyś mogła opowiadać o swoim porodzie z uśmiechem na twarzy i w sercu

Jest dużo kobiet, które wspominają swój poród pozytywnie i Ty też możesz być jedną z nich.

Zapraszam,
Julia Łazicka

Opinie klientek

Poznałam Panią Julię w szkole rodzenia Położna z sercem, gdzie prowadzi zajęcia fizyczne oraz warsztaty dotyczące porodu. Dziękuję z całego ❤️ za wszystkie wskazówki i metody relaksacji, które zostały pięknie przedstawione. Jest Pani niesamowicie ciepłą i empatyczną osobą. Gorąco polecam zajęcia z Panią Julią 

Martyna

Cześć Julka, wypchnelam dziś ten słoik z ogórkami! Byłam dobrze przygotowana, położna chwaliła że dobrze mi idzie. Piękny poród. Świadomy, krótki o umiarkowanym bólu. Dziękuję za wszystkie warsztaty, ćwiczenia, porady.

Paulina

Efekty są  takie, że odkąd ćwiczę, mimo że nieregularnie, nie bolały mnie ani razu plecy wieczorem. I po ćwiczeniach, nie bolą mnie kolana, a po innych tak bywało.

Ania

Z całego serca dziękujemy za ten piękny czas – 4 miesiące zajęć fizycznych w szkole rodzenia Położna z Sercem oraz online.
To była piękna lekcja przed jednym z najważniejszych dni mojego życia. Położna prowadząca poród zapytała o zajęcia w jakich brałam udział, gdyż aktywność fizyczna w ciąży była widoczna podczas porodu. Praca z oddechem to coś nie do zastapienia!
Maleńka urodziła się w piątek, dochodzimy do siebie i jesteśmy w świetnej formie. Wierzę, że jest to zasługa zajęć z Panią! 💕
Pani praca jest nieoceniona – proszę nigdy w to nie wątpić!
Dziękujemy z całego serca i życzymy wszystkiego co najlepsze!

Dorota

Było super pod każdym kątem! Z każdym treningiem widzę u siebie coraz większe (wręcz namacalne 😅) działanie oddechu <3 Dziękiii!

Karolina

Dzięki tym warsztatom i Pani zajęciom tak dobrze przeszłam porod i w domu i w szpitalu 🙂 jak zaczęły się skurcze to nie panikowalam tylko wiedziałam co i jak robić ze swoim ciałem i byłam świadoma tego co robić i na porodówce również ciagle myślałam o oddechach które ćwiczyłyśmy w jakieś sytuacji i wydaje mi się ze w dużej mierze to pomogło przejść dość szybko porod 🙂 potwierdzeniem jest to ze położne z porodówki cały czas mówiły ze bardzo dobrze oddycham 😁 także każdemu kto pyta jak przeszłam porod to zawsze odpowiadam ze dzięki tym zajęciom dobrze 🙂

Kasia

Szkolenia, warsztaty, uprawnienia

Jestem osobą głodną  wiedzy, szkolę się bez ustanku i bardzo to lubię!

hipnoporod poznan
pilates poznan
pilates poznan
pilates poznan
pilates poznan
pilates poznan
pilates poznan
pilates poznan
pilates poznan
pilates poznan
pilates poznan
pilates poznan