Trening mamy

Terapia dla kobiet po porodzie i w dolegliwościach bólowych:

 ❥ Rozejście mięśnia prostego brzucha

 ❥ Nietrzymanie moczu

 ❥ Obniżenie narządów rodnych

 ❥ Bóle pleców

❥ Wsparcie terapii manualnej

 

Trening funkcjonalny mamy:

 ❥ Powrót do formy po porodzie

 ❥ Wzmocnienie mięśni brzucha i pośladków

 ❥ Przywrócenie odpowiedniej funkcji dla obciążonego ciążą, porodem i macierzyństwem ciała

 ❥  Poprawa sylwetki

Zadzwoń i umów się na bezpłatną konsultację

502 087 997

Ciało człowieka jest w ciągłym ruchu, który jest bezwzględny do optymalnego funkcjonowania w codzienności.

Twoje ciało, jest Twoim domem. Kiedy używasz go dobrze wspiera Cię i pozwala  odczuwać witalność i swobodę życia. 

TERAPIA i TRENING PO PORODZIE  to ważny temat dla młodych mam. Jest kompleksowym wsparciem Twojego ciała w nowej funkcji, do której stawiasz się wraz z pojawieniem się dzidziusia w Twoim ciele.

TERAPIA RUCHEM to trening medyczny. Jest wsparciem dla Twojego ciała poprzez praktyczne przyswajanie dobrych wzorców poruszania się w codzienności i wyrównywanie napięć mięśniowych. Terapia ruchem to często konieczna kontynuacja pracy manualnej i fizjoterapii. Dzięki temu uwolnisz się od przewlekłych dysfunkcji, szkodliwych kompensacji, dolegliwości bólowych i dyskomfortu. Zapewniając sobie długotrwałe efekty i poprawę jakości życia.

TRENING MAMY to czas dla mamy, którego na początku macierzyństwa często brakuje. W czasie treningu skupimy się przede wszystkim na zdrowym ruchu, wspierającym Twoje ciało oraz zaplanujemy proces treningowy w taki sposób aby osiągnąć Twoje indywidualne cele powrotu do formy.

 

terapia ruchem

Było super pod każdym kątem! Z każdym treningiem widzę u siebie coraz większe (wręcz namacalne 😅) działanie oddechu <3 Dziękiii!

Karolina

Julia Łazicka

Mam wieloletnie doświadczenie w pracy z kobietami w ciąży i po porodzie.

Prowadzę treningi personalne, treningi medyczne, zajęcia grupowe, warsztaty z oddechu i ruchu w porodzie. Jestem nauczycielem hipnoporodu. 
Pracuję również manualnie, za pomocą technik masażu tajskiego.

W swojej pracy skupiam się głównie na zdrowotnych podstawach każdego rodzaju pracy z ciałem oraz na indywidualnych celach moich podopiecznych. Moim celem jest połączyć przyjemne z pożytecznym i doprowadzić Cię do poczucia satysfakcji z tego jak wyglądasz i jak czujesz się w swoim ciele:)

Prywatnie jestem mamą i doświadczenie porodu i powrotu do formy mam również za sobą. Co daje mi dodatkowe wsparcie, wiedzę i intuicję w mojej pracy z klientkami.

Moje pacjentki mają zapewnioną intymną, spokojną atmosferę, a każdy problem zgłębiam dokładnie i szczegółowo chcąc uzyskać jak najlepsze efekty terapii. Jeśli terapia tego wymaga współpracuje z fizjoterapeutką uroginekologiczną oraz psychoterapeutką. Osoby, z którymi współpracuje wiedzą, że zawsze mogą na mnie liczyć i otrzymać wsparcie.

 

Chcesz poznać szczegóły? Masz pytania? Napisz do mnie lub zadzwoń i umów się na darmową konsultację.

9 + 5 =

kontakt@aktywnaciaza.pl

Tel. 502 087 997

 

Julia Łazicka

Opinie klientek

Poznałam Panią Julię w szkole rodzenia Położna z sercem, gdzie prowadzi zajęcia fizyczne oraz warsztaty dotyczące porodu. Dziękuję z całego ❤️ za wszystkie wskazówki i metody relaksacji, które zostały pięknie przedstawione. Jest Pani niesamowicie ciepłą i empatyczną osobą. Gorąco polecam zajęcia z Panią Julią 

Martyna

Cześć Julka, wypchnelam dziś ten słoik z ogórkami! Byłam dobrze przygotowana, położna chwaliła że dobrze mi idzie. Piękny poród. Świadomy, krótki o umiarkowanym bólu. Dziękuję za wszystkie warsztaty, ćwiczenia, porady.

Paulina

Efekty są  takie, że odkąd ćwiczę, mimo że nieregularnie, nie bolały mnie ani razu plecy wieczorem. I po ćwiczeniach, nie bolą mnie kolana, a po innych tak bywało.

Ania

Z całego serca dziękujemy za ten piękny czas – 4 miesiące zajęć fizycznych w szkole rodzenia Położna z Sercem oraz online.
To była piękna lekcja przed jednym z najważniejszych dni mojego życia. Położna prowadząca poród zapytała o zajęcia w jakich brałam udział, gdyż aktywność fizyczna w ciąży była widoczna podczas porodu. Praca z oddechem to coś nie do zastapienia!
Maleńka urodziła się w piątek, dochodzimy do siebie i jesteśmy w świetnej formie. Wierzę, że jest to zasługa zajęć z Panią! 💕
Pani praca jest nieoceniona – proszę nigdy w to nie wątpić!
Dziękujemy z całego serca i życzymy wszystkiego co najlepsze!

Dorota

Było super pod każdym kątem! Z każdym treningiem widzę u siebie coraz większe (wręcz namacalne 😅) działanie oddechu <3 Dziękiii!

Karolina

Dzięki tym warsztatom i Pani zajęciom tak dobrze przeszłam porod i w domu i w szpitalu 🙂 jak zaczęły się skurcze to nie panikowalam tylko wiedziałam co i jak robić ze swoim ciałem i byłam świadoma tego co robić i na porodówce również ciagle myślałam o oddechach które ćwiczyłyśmy w jakieś sytuacji i wydaje mi się ze w dużej mierze to pomogło przejść dość szybko porod 🙂 potwierdzeniem jest to ze położne z porodówki cały czas mówiły ze bardzo dobrze oddycham 😁 także każdemu kto pyta jak przeszłam porod to zawsze odpowiadam ze dzięki tym zajęciom dobrze 🙂

Kasia